Nábytok na mieru

Drevený nábytok na mieru ako nadčasová klasika

V Drevotip sa už niekoľko rokov špecializujeme na nábytok na mierupostele, komody, stolíky, stoličky, skrine, vitríny, jedálenské zostavy, detské izby, písacie stoly, police a masívny nábytok, ktorý sa dokonale prispôsobí vášmu priestoru.

Prečo sa rozhodnúť pre nábytok na mieru

Drevený nábytok na mieru je aktuálnym hitom. Dôvody sú prosté: originálne spracovanie, rozmerové prispôsobenie, dlhá životnosť a, samozrejme, nenapodobiteľné prírodné čaro, ktoré do priestoru vnesie drevo svojou vôňou a originálnou kresbou na každom kuse nábytku.

Nemožno zabúdať ani na ekologický aspekt, ľahkú kombinovateľnosť a nadčasovosť, ktorou je drevený nábytok na mieru typický.

Taktiež patrí do kategórie tzv. zdravého nábytku, keďže sa z neho neuvoľňujú  škodlivé látky. Postaráme sa, aby každá vaša izba bola vybavená funkčným, elegantným a moderným nábytkom na mieru, ktorý perfektne ladí.

Precízne spracovanie vášho nábytku na mieru

Vyrobíme vám nábytok na mieru, ktorý vytvorí dokonalý estetický celok v každom interiéri a ktorý bude spĺňať všetky vaše predstavy. Nezľakneme sa ani atypických návrhov.

Garantujeme kreatívne spracovanie a praktickú účelnosť. Pravidelne sledujeme najnovšie trendy v oblasti nábytku, aby sme vám vždy vedeli ponúknuť to najlepšie. Pretože uznávame heslo – profesionalita a kvalita v každom detaile.

Trvácna odolnosť

Výsledkom našej práce nábytok na mieru, ktorý navodí príjemnú a útulnú atmosféru a vytvorí harmonický priestor. Do nášho portfólia patrí aj nábytok z masívu a špecifický drevený nábytok na mieru ako truhlice, kolísky či hračky. Pri práci využívame najmä smrekové, bukové a dubové drevo, ktoré je známe svojou trvácnosťou a odolnosťou.