Nábytok na mieru

Drevený nábytok na mieru ako nadčasová klasika

V Drevotip sa už niekoľko rokov špecializujeme na nábytok na mierupostele, komody, stolíky, stoličky, skrine, vitríny, jedálenské zostavy, detské izby, písacie stoly, police a masívny nábytok, ktorý sa dokonale prispôsobí vášmu priestoru.

Chcete si pozrieť ponuku dreveného nábytku na mieru?

Prečo sa rozhodnúť pre nábytok na mieru

Drevený nábytok na mieru je aktuálnym hitom. Dôvody sú prosté: originálne spracovanie, rozmerové prispôsobenie, dlhá životnosť a, samozrejme, nenapodobiteľné prírodné čaro, ktoré do priestoru vnesie drevo svojou vôňou a originálnou kresbou na každom kuse nábytku.

Nemožno zabúdať ani na ekologický aspekt, ľahkú kombinovateľnosť a nadčasovosť, ktorou je drevený nábytok na mieru typický.

Taktiež patrí do kategórie tzv. zdravého nábytku, keďže sa z neho neuvoľňujú  škodlivé látky. Postaráme sa, aby každá vaša izba bola vybavená funkčným, elegantným a moderným nábytkom na mieru, ktorý perfektne ladí.

Precízne spracovanie vášho nábytku na mieru

Vyrobíme vám nábytok na mieru, ktorý vytvorí dokonalý estetický celok v každom interiéri a ktorý bude spĺňať všetky vaše predstavy. Nezľakneme sa ani atypických návrhov.

Garantujeme kreatívne spracovanie a praktickú účelnosť. Pravidelne sledujeme najnovšie trendy v oblasti nábytku, aby sme vám vždy vedeli ponúknuť to najlepšie. Pretože uznávame heslo – profesionalita a kvalita v každom detaile.

Trvácna odolnosť

Výsledkom našej práce nábytok na mieru, ktorý navodí príjemnú a útulnú atmosféru a vytvorí harmonický priestor. Do nášho portfólia patrí aj nábytok z masívu a špecifický drevený nábytok na mieru ako truhlice, kolísky či hračky. Pri práci využívame najmä smrekové, bukové a dubové drevo, ktoré je známe svojou trvácnosťou a odolnosťou.