Postele

Postele pre kvalitný spánok a oddych

Postele majú zabezpečiť pokojný a komfortný spánok každému členovi domácnosti. Sú ústrednými bodmi spální a dotvárajú ich celkový dizajn a štýl.

Hodia sa do akejkoľvek interiérovej koncepcie. Drevené postele sú garanciou nadčasového dizajnu a každému priestoru dodajú úchvatné prírodné čaro.

Chcete si pozrieť ponuku postelí?

Ako si vybrať posteľ?

Vedeli ste, že v priemere človek strávi v posteli až tretinu svojho života? Preto by ste ju mali vyberať múdro. K základným parametrom patrí pevná konštrukcia a kvalitný rošt. V našej ponuke máme jednolôžkové aj dvojlôžkové postele, ktoré sa hodia do spálne, hosťovskej aj detskej izby (pre deti je ideálna poschodová posteľ). Pri ich voľbe majte na mysli jednoduché pravidlo – že postele by mali byť minimálne o 30 cm dlhšie ako je výška osôb, ktoré v nich budú spať. Získate záruku maximálneho komfortu pri otáčaní počas spánku. Ak postele doplníte kvalitným matracom, tak máte istotu príjemného a zdravého spánku.

Náš sortiment tvoria praktickejšie aj luxusnejšie drevené postele – s alebo bez úložného priestoru, do ktorého si nemusíte uložiť len periny. Zaiste ho oceníte v prípade, ak bývate v menšom byte alebo ak v domácnosti nemáte dostatok voľného miesta na úschovu vecí.

Výhody drevenej postele

Drevené postele predstavujú klasiku, ktorá nikdy nevymizne z módy. Navyše sa vyznačujú  odolnosťou, pevnosťou, ekologickosťou a dlhou životnosťou. Prirodzená tvrdosť dreva dodáva posteliam stabilitu, ktoré ani v priebehu rokov nestratia nič zo svojho prvotného  vzhľadu. Vábivá je aj originálna kresba dreva. Bez akýchkoľvek pochýb poskytujú drevené postele vysoký spánkový komfort.

Drevo je vo všeobecnosti považované za hrejivý materiál, ktorý celému priestoru dodá útulnosť a harmóniu. V našej ponuke nájdete postele zo smreka, buka alebo duba, ale aj masívny nábytok, stoličky skrine a ostatný nábytok na mieru.  Vytvorte si štýlové a zdravé bývanie s Drevotip.