Skrine

Skrine ako elegantný a praktický doplnok do každej izby

Skrine sú vďaka svojim rozmerom výrazným prvkom v miestnosti, avšak tie od Drevotip rozhodne nepôsobia tiesnivo či zbytočne mohutne. Práve naopak. Vďaka precíznemu prevedeniu sa stanú dizajnovým a funkčným prvkom v každej izbe.

Chcete si pozrieť ponuku skríň?

Dostatok priestoru vďaka skriniam

Naše drevené skrine vynikajú originálnou kresbou dreva a jeho zafarbením. Môžete sa stopercentne spoľahnúť na ich neuveriteľnú pevnosť a tvarovú stálosť. V našej ponuke nájdete skrine v rôznych kombináciách, samozrejmé sú skrine na mieru, ktoré dokonale naplnia potreby vašej domácnosti v závislosti od miestnosti, v ktorej skrine umiestnite.

Je totiž zrejmé, že iné nároky musia spĺňať predsieňové skrine či šatníkové skrine – a to najmä čo sa týka veľkosti a rozdelenia políc a zásuviek, prítomnosti tyče na oblečenie, ale aj doplnkov (napríklad zrkadla). Zhotovujeme jedno aj dvojdverové skrine. Pracujeme zo smerovým, bukovým a dubovým drevom.

Moderné a nadčasové skrine

Naše skrine sa hodia do spálne, detskej izby, šatníka či predsiene. Vynikajú jedinečným  dizajnom, ktorý očarí každého milovníka jednoduchosti a prírodného interiérového štýlu. Samozrejmosťou je dostatok priestoru na organizované uskladnenie oblečenia a ostatných vecí. Eleganciu skríň dotvára nielen precízne spracovanie, ale aj úchytky na otváranie či masívne nohy, ktoré skriniam dodávajú výbornú stabilitu a pevnosť. Zaiste oceníte  jednoduchú údržbu. Je mýtom, že drevené skrine sú staromódne, práve naopak – sú nadčasové, moderné a populárne pre svoju kompaktnosť a minimalistický štýl, ktorý zapadne do každého interiéru. Zariaďte si svoju modernosť. Riešením je nábytok na mieru od Drevotip, ktorý zahŕňa masívny nábytok, postele, skrine, stoličky, komody, stolíky, police, vitríny a mnoho iného prvotriedneho dreveného nábytku.