Stoličky

Praktické a štýlové stoličky do každej kuchyne i jedálne

Drevené stoličky budú dokonale ladiť s charakteristikou každého interiéru. Vďaka nim nebudete mať doma len kúsok prírody. Získate aj praktický, odolný a pevný funkčný doplnok. Aj preto sú drevené stoličky vždy výbornou voľbou.

Chcete si pozrieť našu celú ponuku?

Drevené stoličky – to pravé pre milovníkov prírody a funkčnosti

Drevené stoličky sa stanú ozdobou každej jedálne či kuchyne. V Drevotipe sa postaráme o ich stabilnú konštrukciou zo smrekového, bukového alebo dubového dreva. Naše ručne vyrábané stoličky sú nadčasové a charakteristické istou noblesou, ktorú dopĺňa originálna farba dreva a jeho štruktúra. Aj preto sa automaticky stávajú dizajnovým prvkom, ktorý bude moderný niekoľko rokov.

Navyše, nielenže dobre vyzerajú, ale sú aj maximálne pohodlné. Prepracované drevené stoličky sú obľúbené pre milovníkov prírody a zároveň jednoduchosti miešanej s praktickosťou a funkčnosťou. Garantujeme ich dlhú životnosť, a to vďaka kvalitným drevinám a precíznej výrobe.

Stoličky na mieru

Pohodlne sa usaďte za stôl a užívajte si chutné jedlo s vašimi najdrahšími. Aj vďaka stoličkám. V našej ponuke nájdete štýlové a elegantné drevené stoličky do kuchyne i jedálne, ktoré zaručia pohodlie pri sedení. Vyznačujú sa primeranou hmotnosťou, vysokou nosnosťou a flexibilitou.

Drevené stoličky neocenia len členovia vašej rodiny, ale aj každý hosť. Ozdobte svoju domácnosť vkusnými a modernými stoličkami v tradičnom alebo modernejšom štýle – podľa vašich potrieb a predstáv. Vyrábame aj hokerlíky či šamrlíky. Samozrejmý je aj ostatný nábytok na mieru ako stoly, komody, postele, stolíky, skrine, vitríny, písacie stoly, jedálenské zostavy a i. Sme experti na masívny nábytok.

Pri každej objednávke dbáme na detailné remeselné spracovanie a prvotriednu kvalitu materiálu.